Ieraksti
Atpakaļ
Pievienot favorītiem
5,00 €
Norises ilgums
1 stunda 41 minūte
Producents
Lielais dzintars
Organizē
Lielais dzintars
Atbalsta

Liepājas pašvaldība

Valsts kultūrkapitāla fonds

Pieejams līdz:
2028. gada 25. febr.
Satura veids
Ieraksts

Kamersērija "Personīgi"

“Trio Palladio” – tie ir trīs izcili pašmāju solisti, kas iekarojuši pasaules skatuves – vijolniece Eva Bindere, pianists Reinis Zariņš un čelliste Kristīne Blaumane. Visi mūziķi ir Lielās mūzikas balvas laureāti, liela mirdzuma zvaigznes, kas spilgti izceļas katra pati par sevi un kopā veido neatkārtojamu muzikālu vienību. 

 

Koncertierakstā jūs varēsiet baudīt šī kameransambļa, Latvijas kamermūzikas jomas līdera pirmo uzstāšanos Liepājā, kurai sagatavota unikāla, īpaši “Lielajam dzintaram” veidota programma.

Kameransambļa sniegumu raksturo konceptuālas programmas, atklājot arī Latvijā maz zināmu klaviertrio repertuāru, dziļi pārdomātas interpretācijas un īpaša, intuitīva savstarpēja saprašanās, kas jūtama trio saspēlē. “Lielā dzintara” klausītājiem “Trio Palladio” sarūpējis izsmalcinātu programmu, kura iepriecinās kā ar klasiku un nemainīgām vērtībām, tā ar pavisam svaigu jaundarbu. Dzirdēsim 19. gadsimta vācu ģēnija Fēliksa Mendelszona klaviertrio, talantīgās latviešu komponistes Santas Ratnieces skaņdarba pasaules pirmatskaņojumu un pasaulē iemīļotā pašmāju komponista Pētera Vaska skaņdarba “Vientuļais eņģelis” kamerversiju, kas iekļauta jaunajā trio un Pētera Vaska mūzikas albumā “Works for Piano Trio” (izdots ierakstu kompānijā “Ondine”). Kā īpašu pārsteigumu saviem klausītājiem trio gaismā cels pasaulē reti atskaņotās britu komponistes Rebekas Klārkas (Rebecca Clarke) klaviertrio.

 

Koncerts izskanēja: 28.11.2021.

Foto: OHM.LV