Digitālā koncertzāle

Kas mēs esam?

Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” 2022. gadā izveidotā digitālās koncertzāles www.digitalaisdzintars.lv platforma ir īpaši paredzēta mūzikas baudīšanai izcilā audio un video kvalitātē. 

Mūsu komandas mērķis ir dalīties ar vislabāko mūziku – neatkarīgi no tā, kur atrodas mūsu klausītāji un kāds ir viņu laika grafiks. 

Līdzīgi dzintara daudzveidīgajam mirdzumam, arī mūsu digitālajā koncertzālē var atrast dažādu žanru koncertu tiešraides un ierakstus, kā arī izglītojošus materiālus un koncertprogrammas jaunajai klausītāju paaudzei. Digitālā koncertzāle, protams, nevar aizvietot koncertus klātienē, taču esam pārliecināti, ka tā ļauj pietuvoties mūziķiem un mūzikai vēl nebijušā kvalitātē.

 

 

Kā tas strādā?

Tagad, pieslēdzoties digitālās koncertzāles mājas lapai www.digitalaisdzintars.lv vai www.amberdigitalhall.com, iespējams sekot līdzi koncertiem jums visērtākajā veidā – viedtālrunī, planšetē, datorā vai TV ekrānā. 

Lai koncertus baudītu augstākajā kvalitātē, iesakām izmantot skaņas pastiprinātājus vai austiņas. Vislabākajai koncertu skatīšanās pieredzei aicinām izmantot lielo ekrānu sniegtās iespējas.

Ja rodas kādi jautājumi par digitālās koncertzāles lietošanu, aicinām apmeklēt “Biežāk uzdoto jautājumu” sadaļu vai sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi: info@digitalaisdzintars.lv

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu skatīties koncertu tiešraides un ierakstus?

Lai jūsu izvēlētajā viedierīcē baudītu koncertu tiešraidē vai skatītos tā ierakstu, aicinām iegādāties biļetes. Tas izdarāms vienīgi mūsu mājas lapā www.digitalaisdzintars.lv. Tiešraižu un dažādu koncertu ierakstu cenas ir atsķirīgas – tās redzamas pie katra konkrētā notikuma. Bezmaksas notikumus iespējams skatīt, ieejot konkrētā notikuma aprakstā un uzspiežot pogu “skatīties”.

Kādas apmaksas iespējas atbalsta digitalaisdzintars.lv?

Biļetes iespējams iegādāties ar norēķinu kartēm (Mastercard, VISA) vai arī izmantojot galvenās Baltijas valstu internetbankas. Juridiskām personām apmaksu par biļetēm iespējams veikt, arī iepriekš pieprasot rēķinu, rakstot pieprasījumu uz e-pastu info@digitalaisdzintars.lv.

Kā pieslēgties koncerta tiešraidei vai noskatīties ierakstu?

Iegādājoties tiešraides vai koncerta ieraksta biļeti, jūs savā e-pastā saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet skatīties koncertu no jebkuras vietas pasaulē. Kods jāievada uzspiežot uz pieejas saites vai uzspiežot uz pogas “skatīties” pie konkrētā notikuma apraksta.

Uz kādām ierīcēm es varu skatīties digitālās koncertzāles piedāvātos video?

Pieslēdzoties mājas lapai digitalaisdzintars.lv video jūs varat vērot kā viedtālrunī, tā arī planšetē, datorā vai TV ekrānā. Mājas lapa pielāgosies ierīces ekrāna izmēram un nodrošinās pilnu funkcionalitāti, tomēr visbaudāmāk tas būs uz lielā ekrāna, kas pieslēgts stereo iekārtai.

Vai man ir obligāti jāreģistrējas, lai skatītos tiešraides vai koncertu ierakstus?

Nē, to var darīt arī nereģistrēti lietotāji, taču reģistrētajiem lietotājiem ir pieejams katram savs profils ar saglabātu vietnē veikto darbību vēsturi.

Vai varu skatīties tiešraidi vai koncerta ierakstu, arī esot ārpus Latvijas?

Jā, jūsu atrašanās vietai nav nozīmes.

Vai varu iegādāto koncertu skatīties vairākas reizes?

Tiešraide ir skatāma tikai vienreiz, tās norises laikā. Savukārt koncertu ieraksti ir skatāmi arī atkārtoti.

Cik ilgi derīga iegādātā koncerta biļete?

Tiešraižu kods ir derīgs tikai pašā tiešraides norises laikā. Savukārt koncerta ieraksta kods ir jāizmanto mēneša laikā no tā iegādes brīža. Piemēram, ja kods iegādāts 30. martā, tas ir derīgs līdz 30. aprīlim. Kods no ievadīšanas brīža ir derīgs 24 stundas. Pēc mēneša jums atnāks paziņojums par koda derīguma termiņa beigām. Nauda par iegādāto kodu netiek atgriezta.

Vai varu koncerta ierakstu vai tiešraidi pasniegt kā dāvanu?

Jā, iegādāto kodu var droši pārsūtīt kam vien vēlaties, taču atceraties, ka vienlaikus to var izmantot tikai uz vienas viedierīces.

Ko darīt, ja esmu aizmirsis reģistrācijas paroli?

Reģistrēts lietotājs var atjaunot savu paroli, saņemot pieprasījumu e-pastā, ko norādījis reģistrējoties mūsu mājas lapā.

Ko darīt, ja ar iegādāto biļeti neizdodas pieslēgties tiešraidei vai koncerta ierakstam?

Aicinām rakstīt uz e-pastu info@digitalaisdzintars.lv vai zvanīt uz koda iegādes brīdī nosūtītā e-pastā norādīto tālruņa numuru.

Kā tiek glabāti un apstrādāti mani personas dati?

Aicinām skatīt sadaļu Privātuma politika.

Apmeklētājiem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Sadarbības partneriem

Koncertzāle “Lielais dzintars” ir atvērtas mājas jūsu pasākumiem! 

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu - sākot no daudzfunkcionālām telpām jūsu pasākumam (semināriem, konferencēm, koncertiem, izstādēm u.c.) līdz pat profesionālai jūsu iecerētā pasākuma īstenošanai, nodrošinot:

  • profesionālu producentu un tehnisko darbinieku komandu;
  • pasākumam nepieciešamo tehniku;
  • pasākuma filmēšanu un straumēšanu tiešraidē.

Plašāka informācija: konferences@lielaisdzintars.lv.